PLAC UNII LUBELSKIEJ, ŚWIEŻO PO REMONCIE!

Mieszkanie na wynajem
2 500 PLN, Pow. 59 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
59 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów , Puławska
Rok budowy:
1967
Piętro:
4 na 7
Numer oferty:
340138
Cena za m2:
42.37 PLN
Czy poszukujesz mieszkania maksymalnie kilka minut od ścisłego centrum Warszawy? Czy ważne jest dla Ciebie oprócz szybkiego przemieszczania się po mieście także dostępność usług, sklepów, kawiarni, parku i życie pośród tętniącego życiem Mokotowa? A może najważniejsze, aby mieszkanie było świeże, wyremontowane i gotowe do wprowadzenia się? Czytaj dalej! Mieszkanie przy ul. Puławskiej, tuż przy Placu Unii Lubelskiej jest już dostępne!

W SKRÓCIE:
Wejście do mieszkania do przedpokoju, po prawej stronie oddzielna, widna kuchnia, dalej po prawej pierwsza z sypialni- większa, na wprost druga, trochę mniejsza sypialnia, po lewej łazienka z WC. Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne meble i sprzęty. Okna posiadają żaluzje, bo mimo iż widać z nich panoramę miasta, słońca tutaj nie brakuje- strona zachodnia. Idealna lokalizacja, tuż przy Placu Unii Lubelskiej, blisko Pola Mokotowskiego, metra, Łazienek Królewskich i Parku Morskie Oko. Tuż pod nosem mamy liczne sklepy, centrum handlowe, wszystkie usługi i ścieżkę rowerową.

CO WYRÓŻNIA TO MIESZKANIE?
Z pewnością idealna lokalizacja: mieszkanie na pograniczu Mokotowa i Centrum Warszawy. Do najważniejszych i zabytkowych punktów miasta masz stąd kilka minut. Komunikacją miejską dojedziesz w każdym kierunku w kilka/kilkanaście minut. W okolicy zrobisz zakupy- te codzienne i bardziej wyszukane. Tylko kilka kroków dzieli Cię od najlepszych restauracji i uroczych kawiarenek. Dodatkowym atutem jest fakt, że na stosunkowo małej powierzchni znajdują się tutaj aż dwa duże pokoje, oba zamykane na dodatkowy zamek.

DLA KOGO?
Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla pary lub singla, ale także dla małej rodziny i znajomych, a dzięki zamykanym drzwiom, nawet nieznajomych :) Dzięki dodatkowym zabezpieczeniom antywłamaniowym możesz poczuć się tu naprawdę bezpiecznie. Odnajdą się tu także miłośnicy miejskiego życia w samym centrum.

WARUNKI NAJMU:
Kaucja 2-miesięczny czynsz. Opłaty eksploatacyjne (w tym prąd) płatne dodatkowo 300 zł miesięcznie. Obowiązuje najem okazjonalny, koszty ponosi Właściciel mieszkania. Najem na min. rok, chętnie dłużej, szukamy osób uczciwych i rzetelnych. Istnieje możliwość doposażenia mieszkania na życzenie Najemcy.

ZAPROSZENIE:
Jeśli powyższa oferta Cię zainteresowała, zadzwoń, aby umówić się na jej obejrzenie na żywo.
Nieprawidłowy adres E-mail